Z naší nabídky

Parní pivovar Hauskrecht podporuje Kociánku

KLIKNI PRO INFO


  

 PIVA NA ČEPU

 

NOVÉ PIVO NA ČEPU!

SPOLUPRACUJEME
S PARNÍM PIVOVAREM HAUSKRECHT


WWW.HAUSKRECHT.CZ

 


Kormidelnická káva


Kormidlo Facebook


Pálavské Apartmány


 

AKCEPTUJEME PLATEBNÍ KARTY
 
 


 Kuřácká letní zahrádka


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

 
Parní pivovar Hauskrecht podporuje Kociánku
Brno, 12. října 2022 – Centrum Kociánka se spolu s Městským divadlem Brno stalo dalším partnerem Parního pivovaru Hauskrecht. Ten přispívá od podzimu 0,10 Kč z každého prodaného půllitru na její služby.
Žijeme v překrásném městě a rádi bychom naši sounáležitost s ním vyjádřili i přímou podporou těm z nás, kteří nemají to štěstí jako třeba já – moci se celý život věnovat svému koníčku a ještě si tím vydělat na živobytí. Chceme, aby naše pivo dělalo radost na čtyřikrát – poprvé samozřejmě našim konzumentům po napití, podruhé je potěšit tím, že pitím našeho piva zároveň přispívají na dobrou brněnskou věc, potřetí našim partnerům z Nadačního fondu Kociánka a především jejich klientům, o které se s takovou láskou a péčí starají a počtvrté nám všem z našeho pivovaru, že kromě vaření dobrého piva můžeme ještě pomoci jiným Brňákům!
Každý, kdo se napije našeho piva, tak zároveň přispívá deseti haléři z každého půllitru a nemusí přitom vůbec nic dalšího podnikat – vše za něj obstaráme my,“ – dodává spolumajitel a vrchní sládek Petr Hauskrecht.
Etikety a další komunikační položky Parního pivovaru Hauskrecht tak nově nesou malý emblém srdíčka, informující o této aktivitě.
Parní pivovar Hauskrecht je médiím k dispozici na těchto kontaktech:
Mobil: +420 606 733 631  E-mail: pivovar@hauskrecht.cz
 Poznámky pro editory
  • Parní pivovar Hauskrecht založil zkušený sládek Petr Hauskrecht spolu se dvěma kamarády. Spojuje v sobě návrat ke kořenům starého brněnského pivovarnictví s nejmodernějšími pivovarnickými postupy. Piva, nesoucí hrdě značku Petr Hauskrecht – Parní pivovar, potvrzují tradici, ale přinášejí i nové výzvy v podobě Petrových speciálů, vařených, kvašených a dozrávajících podle jeho autorských receptur.
 
 
Tiskovou zprávu vydala v Brně dne 12. 10. 2022
 
Brněnská pivovarnická společnost s.r.o.
Porážka 208/3, 602 00 Brno
tel. 739 997 512, 543 236 564
e-mail: pivovar@hauskrecht.cz
www.hauskrecht.cz